Alle contactinfo

Maandag 20 februari 2017

Je wenst een afspraak? Je hebt info nodig of je wil graag een prijsofferte laten opmaken? Er zijn verschillende manieren om met DMG in contact te komen. Hieronder vind je alle contactgegevens.

Adres:

De Maesschalck-Goethals
Heiendestraat 82

9160 LOKEREN

Telefoonnummer:

09/348 54 30

E-mail:

algemeen:
info@demaesschalckgoethals.be

Patrik De Maesschack:
patrik@demaesschalckgoethals.be

Mireille Goethals:
Mireille@demaesschalckgoethals.be

Jolien De Maesschalck:
jolien@demaesschalckgoethals.be

Wim De Maesschalck:
wim@demaesschalckgoethals.be

Peter Thoen:
peter.thoen@demaesschalckgoethals.be

Ann Hoppenbrouwers:
Ann@demaesschalckgoethals.be

Els Coone:
els@demaesschalckgoethals.be

Facebook:

https://www.facebook.com/DeMaesschalckGoethals/